Har du en stor mark uden adgang til strøm, kan AKO Solpanel Power Station være løsningen! Dette kraftfulde solenergisystem sikrer, at din indhegning kører autonomt under hele græsningssæsonen, uden besvær med kabler eller stik. Med smart app-styring har du altid fuld kontrol – uanset hvor du befinder dig.
| Længde | 1200 mm |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Strøm | 250 W |
| Højde | 925 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Solceller |
| Spænding | 12 V |
| Kontakt | On/Off |
| Maksimal afladningsenergi | 8 J |
| Vægt | 83 kg |
Har du en stor mark uden adgang til strøm, kan AKO Solpanel Power Station være løsningen! Dette kraftfulde solenergisystem sikrer, at din indhegning kører autonomt under hele græsningssæsonen, uden besvær med kabler eller stik. Med smart app-styring har du altid fuld kontrol – uanset hvor du befinder dig.
| Længde | 1200 mm |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Strøm | 250 W |
| Højde | 925 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Solceller |
| Spænding | 12 V |
| Kontakt | On/Off |
| Maksimal afladningsenergi | 8 J |
| Vægt | 83 kg |
Kampagne! Spar 300 kr. med rabatkoden: HEGN300
Vælg stort set frit fra vores hegnsortiment og spar 300 kr. på ordre over 3000 kr. inkl. moms med rabatkoden: HEGN300