Ønsker du at forsyne din indhegning med strøm, men uden at være afhængig af netstrøm? Dette solpanel lader dig producere din egen rene energi ved nem tilslutning til et 12V batteri og sikrer en pålidelig strømforsyning, selv på afsides beliggende steder.
Kabellængde: 200 cm
Sammensat af:| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Solceller |
| Spænding | 12 V |
| Kontakt | Ingen |
| Længde | 1020 mm |
| Vægt | 9.82 kg |
| Strøm | 100 W |
| Højde | 50 mm |
| Bredde | 670 mm |
Ønsker du at forsyne din indhegning med strøm, men uden at være afhængig af netstrøm? Dette solpanel lader dig producere din egen rene energi ved nem tilslutning til et 12V batteri og sikrer en pålidelig strømforsyning, selv på afsides beliggende steder.
Kabellængde: 200 cm
Sammensat af:| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Solceller |
| Spænding | 12 V |
| Kontakt | Ingen |
| Længde | 1020 mm |
| Vægt | 9.82 kg |
| Strøm | 100 W |
| Højde | 50 mm |
| Bredde | 670 mm |
Kampagne! Spar 300 kr. med rabatkoden: HEGN300
Vælg stort set frit fra vores hegnsortiment og spar 300 kr. på ordre over 3000 kr. inkl. moms med rabatkoden: HEGN300