I anledning af MS Schippers' 60-års jubilæum har vi udviklet en særlig kedeldragt. En praktisk hyldest til de mennesker, der i generationer har sikret hygiejne på gården.
Gårdhygiejne er ikke en tilfældighed – det er en disciplin. Det er resultatet af din daglige rutine og dit arbejde: at kontrollere, rengøre og desinficere. Denne MS-kedeldragt i høj kvalitet er trykt med teksten “The Hardest Working People in Hygiene” som en hyldest til dit arbejde. For fremskridt begynder med de detaljer, du gør rigtigt hver dag.
| Stykker | 1 |
| Materiale | Bomuld, Plast: Polyester |
| Vaskeråd | 60°C |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Beklædningstype | Samlet |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Lukning | Knap |
| Materialevægt | 260 g/m² |
| Overall type | Standard heldragt |
| Farve | Grøn |
| Størrrelse | 50 |
I anledning af MS Schippers' 60-års jubilæum har vi udviklet en særlig kedeldragt. En praktisk hyldest til de mennesker, der i generationer har sikret hygiejne på gården.
Gårdhygiejne er ikke en tilfældighed – det er en disciplin. Det er resultatet af din daglige rutine og dit arbejde: at kontrollere, rengøre og desinficere. Denne MS-kedeldragt i høj kvalitet er trykt med teksten “The Hardest Working People in Hygiene” som en hyldest til dit arbejde. For fremskridt begynder med de detaljer, du gør rigtigt hver dag.
| Stykker | 1 |
| Materiale | Bomuld, Plast: Polyester |
| Vaskeråd | 60°C |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Beklædningstype | Samlet |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Lukning | Knap |
| Materialevægt | 260 g/m² |
| Overall type | Standard heldragt |
| Farve | Grøn |
| Størrrelse | 50 |
Dette produkt er gratis tilgængeligt i kampagneperioder. Tjek vores webtilbud og hold øje med hjemmesiden for aktuelle kampagner.