MS Tag Standard er et øremærkesæt i høj kvalitet til søer, kvæg, får, geder og hjorte. Sættet består af én han- og én hundel pr. mærke.
MS Tag Standard-øremærker fås i forskellige farver.
Øremærketang
| Længde stift | 23 mm |
| Stiftdiameter | 5.6 mm |
| Emballage øremærke | Strimmel i plastik grippose |
| Elektronisk eller visuelt øremærke | Visuelt |
| Punkt type (mand) | Metal punkt |
| Specifik dyregruppe | Søer |
| Øremærke del | Sæt |
| Stykker | 50 |
| Trykt | |
| Pin type forbindelse | Standard |
| Øremærke model | Standard |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Svin |
| Farve | Gul |
| Højde | 50 mm |
| Bredde | 43 mm |
| Antal serier | 501-550 |
MS Tag Standard er et øremærkesæt i høj kvalitet til søer, kvæg, får, geder og hjorte. Sættet består af én han- og én hundel pr. mærke.
MS Tag Standard-øremærker fås i forskellige farver.
Øremærketang
| Længde stift | 23 mm |
| Stiftdiameter | 5.6 mm |
| Emballage øremærke | Strimmel i plastik grippose |
| Elektronisk eller visuelt øremærke | Visuelt |
| Punkt type (mand) | Metal punkt |
| Specifik dyregruppe | Søer |
| Øremærke del | Sæt |
| Stykker | 50 |
| Trykt | |
| Pin type forbindelse | Standard |
| Øremærke model | Standard |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Svin |
| Farve | Gul |
| Højde | 50 mm |
| Bredde | 43 mm |
| Antal serier | 501-550 |
:format(webp))
Dette produkt er pakket per 50
Hvis du bestiller 5 stykker så modtager du 5 X 50 stykker. De viste priser er for 50 stykker.